Создание сайта Симферополь
+38 (066) 771-34-24

пн.-пт. з 09.00 до 18.00

e-mail: admin@art-web.com.ua
Студія Art-web: якісна технічна підтримка сайту для стабільної роботи

Що входить у технічну підтримку сайту у Львові

Створити веб-ресурс – це лише крок на шляху до реалізації задумів. Суттєвою стадією є систематична технічна підтримка сайту, котра закріплює сформований образ, допомагає розширювати діапазони в Інтернет-мережі та приносити регулярний прибуток. Для цього потрібно приділяти чимало часу для контенту, запровадження новинок, регулювання технічних властивостей.

Якщо Вам знадобилась підтримка сайту у Львові, створення тематичної інформації для ведення платформи, матеріали для привернення уваги й стабільної роботи ресурсу – звертайтесь до команди Art-web. Ми допоможемо Вашому сайту активно функціонувати й просуватись.

Аспекти технічної підтримки

Наші послуги включають всі дії, які характеризують супровід сайту: 1. Забезпечення безперебійної діяльності веб-ресурсу – встановлення захисту, запобігання вірусним атакам, контролювання термінів оплати за використання хостингу та домену, а також обслуговування корпоративної пошти.
 2. Підтримка інформації в статусі «актуальна». Розміщуємо тематичні тексти та візуальну і графічну інформацію, створюємо каталоги й прес-релізи, прибираємо застарілі дані.
 3. Модернізація. Обслуговування сайту у цьому форматі – це процедури, які поліпшують вигляд сторінок, враховуючи аспекти юзабіліті. Також розширення функціоналу, доопрацювання розділів та складових, коректура дизайну та інші дії для підвищення конверсії.
 4. Як відбувається техпідтримка від студії Art-web


Перший етап роботи – поглиблений аудит сайту, його функціонування, відвідування, сприйняття аудиторією. Далі спеціалісти формують план дій, проводять корекцію й додавання нових модулів. Техпідтримка сайту також полягає у взаємодії з хостингом провайдера, опрацювання адреси, регулярні налаштування механізмів, щоб площадка працювала без збоїв і сервери оперативно відповідати запитам.

Компанія Art-web здійснює ведення сайту під замовлення – за Вашим ресурсом стоятиме досвідчена команда, яка швидко знаходитиме шляхи вирішення задач, впроваджуватиме нові функції і корегуватиме компоненти системи. За справу відповідатимуть копірайтери для створення інформаційної бази, менеджери й програмісти для організаційних процесів та дизайнери для створення візуальної окраси сторінок. Вам не знадобиться додатковий штат зі спеціалістами для кожного завдання – ми виконаємо все оперативно і якісно: • розмістимо статті та новини;
 • змінимо картинки;
 • створимо банери;
 • переправимо ціни у каталозі та прайсі на актуальні;
 • додамо нові категорії до тих, що вже існують: фотогалерею, розділ, сторінку;
 • змінимо контакти адресу, телефони та мітки на карті;
 • перевіримо роботу форм відправки заявок чи інших функцій;
 • напишемо текст, що продаватиме послугу чи продукцію, враховуючи детальне вивчення аудиторії вашого сегменту діяльності;
 • запровадимо онлайн чат чи блог для обговорення;
 • відновимо роботу сайту, якщо трапились збої;
 • додамо товар та опис;
 • проведемо аудит юзабіліті та SEO-оптимізацію для покращення ресурсу.


Адміністрування сайту від сервісу «Арт-Веб» – це економія Вашого часу та фінансів у веденні робочого веб-ресурсу.


Григор'єв Андрій

менеджер

admin@art-web.com.ua Задати питання!

Розробка сайтів

Візитка от 3000 грн.
Каталог от 5000 грн.
Магазин от 7000 грн.
Лендінг от 4000 грн.

Дизайн

Логотип от 1500 грн.
Баннер от 200 грн.

Реклама

SEO от 1500 грн.
Контекст от 2000 грн.

ул. Александра Невского д. 30 79007 Украина, г. Львов
Оценка 4.8 из 5

Режим роботи:
ПН. - ПТ. 09:00 - 18:00
СБ. - НД. вихідний
admin@art-web.com.ua
Замовити консультацію
грифон от студии art-web