Создание сайта Симферополь
+38 (066) 771-34-24

пн.-пт. з 09.00 до 18.00

e-mail: admin@art-web.com.ua
Студія Art-web: якісна технічна підтримка сайту для стабільної роботи

Що входить у технічну підтримку сайту у Львові

Створити веб-ресурс – це лише крок на шляху до реалізації задумів. Суттєвою стадією є систематична технічна підтримка сайту, котра закріплює сформований образ, допомагає розширювати діапазони в Інтернет-мережі та приносити регулярний прибуток. Для цього потрібно приділяти чимало часу для контенту, запровадження новинок, регулювання технічних властивостей.

Якщо Вам знадобилась підтримка сайту у Львові, створення тематичної інформації для ведення платформи, матеріали для привернення уваги й стабільної роботи ресурсу – звертайтесь до команди Art-web. Ми допоможемо Вашому сайту активно функціонувати й просуватись.

Аспекти технічної підтримки

Наші послуги включають всі дії, які характеризують супровід сайту: 1. Забезпечення безперебійної діяльності веб-ресурсу – встановлення захисту, запобігання вірусним атакам, контролювання термінів оплати за використання хостингу та домену, а також обслуговування корпоративної пошти.
 2. Підтримка інформації в статусі «актуальна». Розміщуємо тематичні тексти та візуальну і графічну інформацію, створюємо каталоги й прес-релізи, прибираємо застарілі дані.
 3. Модернізація. Обслуговування сайту у цьому форматі – це процедури, які поліпшують вигляд сторінок, враховуючи аспекти юзабіліті. Також розширення функціоналу, доопрацювання розділів та складових, коректура дизайну та інші дії для підвищення конверсії.
 4. Як відбувається техпідтримка від студії Art-web


Перший етап роботи – поглиблений аудит сайту, його функціонування, відвідування, сприйняття аудиторією. Далі спеціалісти формують план дій, проводять корекцію й додавання нових модулів. Техпідтримка сайту також полягає у взаємодії з хостингом провайдера, опрацювання адреси, регулярні налаштування механізмів, щоб площадка працювала без збоїв і сервери оперативно відповідати запитам.

Компанія Art-web здійснює ведення сайту під замовлення – за Вашим ресурсом стоятиме досвідчена команда, яка швидко знаходитиме шляхи вирішення задач, впроваджуватиме нові функції і корегуватиме компоненти системи. За справу відповідатимуть копірайтери для створення інформаційної бази, менеджери й програмісти для організаційних процесів та дизайнери для створення візуальної окраси сторінок. Вам не знадобиться додатковий штат зі спеціалістами для кожного завдання – ми виконаємо все оперативно і якісно: • розмістимо статті та новини;
 • змінимо картинки;
 • створимо банери;
 • переправимо ціни у каталозі та прайсі на актуальні;
 • додамо нові категорії до тих, що вже існують: фотогалерею, розділ, сторінку;
 • змінимо контакти адресу, телефони та мітки на карті;
 • перевіримо роботу форм відправки заявок чи інших функцій;
 • напишемо текст, що продаватиме послугу чи продукцію, враховуючи детальне вивчення аудиторії вашого сегменту діяльності;
 • запровадимо онлайн чат чи блог для обговорення;
 • відновимо роботу сайту, якщо трапились збої;
 • додамо товар та опис;
 • проведемо аудит юзабіліті та SEO-оптимізацію для покращення ресурсу.


Адміністрування сайту від сервісу «Арт-Веб» – це економія Вашого часу та фінансів у веденні робочого веб-ресурсу.


ул. Александра Невского д. 30 79007 Украина, г. Львов +38 (066) 771-34-24
Оценка 4.9 из 5

Режим роботи:
ПН. - ПТ. 09:00 - 18:00
СБ. - НД. вихідний
+38 (066) 771-34-24
admin@art-web.com.ua
Замовити консультацію
грифон от студии art-web