Создание сайта Симферополь
+38 (066) 771-34-24

пн.-пт. з 09.00 до 18.00

e-mail: admin@art-web.com.ua


Створити сайт | Art-Web | Розробка сайтів Львів

Створення і розробка веб сайтів у Львові

Сервісне агентство Art-Web створює сайти для ефективної діяльності та самореклами. Ми досягаємо цілей, які ставить нам замовник. Виконуємо створення сайтів «під ключ», тобто надаємо повний комплекс послуг: • детальна схематизація веб-ресурсу;
 • продумування механізмів та дизайну під смаки аудиторії;
 • підбір технологій для реалізації задумів;
 • виконання поставлених завдань;
 • допомога з просуванням платформи.


Що впливає на ціну сайту

Вартість створення сайту залежить від багатьох чинників. Перший з них – вибір задач. Сюди входять ті послуги, які Ви замовляєте у компанії. Чи бажаєте купити сайт з нуля з повною розробкою, наповненням і запуском, чи замовляєте адаптування вже готового раніше ресурсу, яким Ви не задоволені або який не приносить результату. Чи обираєте ви дизайн, верстку і налаштування всіх програмних компонентів, чи хочете отримати доповнення у вигляді контенту для сторінок – все це також входить у розробку сайту, ціна якої і залежатиме від набору складових компонентів роботи.

Різновиди сайтів, які створює «Арт-Веб»

Також на вартість розробки сайту впливає вид платформи, яка потрібна замовнику. Це можуть бути базові сторінки з легким набором комплектації – один або кілька розділів, які підходять невеличкій фірмі або ж презентації товару чи послуги. Інший варіант – повномасштабні та серйозні конструкції. Скільки коштує сайт кожного формату вказано у прайсі.

Ми розробляємо наступні види веб-ресурсів: 1. Сайти-візитки – окремі одиничні сторінки з інформацією про компанію чи продукцію. Застосовуємо дизайн по шаблону і поширений інтерфейс управління. Такий сайт «під ключ» створюється в короткі терміни, від 5 днів.
 2. Landing Page або сторінки-вітрини, які є завершальним етапом у воронці продажу і підштовхують зробити дію «купити чи замовити». Ціна сайту такого типу залежатиме від ідеї та змісту. Ми орієнтуємось на індивідуальну розробку торгової пропозиції, вивчаємо аудиторію щоб запустити дієвий продукт.
 3. Корпоративні сайти з сучасним дизайном, який створюватиме образ підприємства. Проводимо оптимізацію наповнення та механізмів, щоб якісний створити сайт, ціна якого виправдає очікування.
 4. Інтернет-магазини. З багатонішовим функціоналом та розділами.
 5. Інтернет-сторінки для розміщення тематичної інформації від компанії чи приватної особи. Тобто жива площадка для комунікації з читачем (можливо, блог), яку просто використовувати для контекстної чи банерної реклами.
 6. Каталоги. Допомагають доносити інформацію про продукцію, пропонувати детальний опис, створювати пошук між одиницями каталогу за певними критеріями: цінами, рейтингами, зовнішніми особливостями тощо.
 7. Сайти агентства нерухомості. Специфічні платформи зі стильним інтерфейсом, складними механізмами.


Визначте, який потрібно зробити сайт, ціна ресурсу залежатиме від масштабу розробки. Ми глибоко вивчаємо ваш бізнес перед формуванням веб-об’єкту, шукаємо вдалі шляхи до сердець читачів і пропонуємо зручні панелі управління та привабливий дизайн. Відповідально ставимось до кожної деталі у розробці.

Замовляйте проектування та програмування платформи, яка повністю відповідатиме вподобанням Вашої цільової аудиторії.


Григор'єв Андрій

менеджер

+38 (066)771-34-24 admin@art-web.com.ua Задати питання!

Розробка сайтів

Візитка от 3000 грн.
Каталог от 5000 грн.
Магазин от 7000 грн.
Лендінг от 4000 грн.

Дизайн

Логотип от 1500 грн.
Баннер от 200 грн.

Реклама

SEO от 1500 грн.
Контекст от 2000 грн.

ул. Александра Невского д. 30 79007 Украина, г. Львов +38 (066) 771-34-24
Оценка 5 из 5

Режим роботи:
ПН. - ПТ. 09:00 - 18:00
СБ. - НД. вихідний
+38 (066) 771-34-24
admin@art-web.com.ua
Замовити консультацію
грифон от студии art-web