Cтворення сайтів у Львові
+38 (066) 771-34-24

пн.-пт. з 09.00 до 18.00

e-mail: admin@art-web.com.ua
Створення мобільної версії сайту у Львові

Професійне створення мобільної версії для сайту у Львові

Розробка структури та адаптивного дизайну

В еру стрімкого розвитку технологій власники сайтів все більше починають помічати в аналітиці, що трафік відвідувачів з мобільних пристроїв займає значну частку в загальному підрахунку. Люди стали частіше переглядати інформацію зі смартфонів - заходити в інтернет-магазини і робити замовлення або подавати заявки на корпоративних сайтах. Так швидше виконати завдання, адже телефон завжди під рукою.

Створення мобільної версії для сайту у Львові

Мобільна версія сайту -

адаптивна версія існуючого сайту, яка володіє спрощеним інтерфейсом і зручно проглядається на смартфонах. Це обов'язковий крок, який допоможе зробити ваш ресурс зручніше для відвідувачів і підвищити конверсію. У вирішенні цього питання є три шляхи - вибрати платформу і зібрати сайт з адаптивним дизайном, створити окремо мобільний сайт або створити мобільну версію для існуючого сайту.

Переваги адаптованого формату

Рекомендуємо інвестувати в адаптивний дизайн сайту, тому що:

рази Вище конверсія

За рахунок зручної навігації і юзабіліті користувачі легко бачать інформацію і залишаються на сайті, і більш схильні до оформлення замовлень і подачі заявок.

Вище позиції
в пошуку

Пошукова система віддає перевагу адаптивності, відображає їх вище в позиціях, що активно просуває ресурс. Це обумовлено тим, що адаптивний сайт має один HTML код з одним і тим самим URL. Відповідно, ранжування сайту пошуковими системами дає необхідний результат.

2 години на день

в середньому користувачі смартфонів проводять за своїми пристроями

на 8 разів

виріс мобільний трафік в інтернеті за 2016 рік у Україні

на 85%

до 2020 року планується зростання активності використання мобільних пристроїв

Не адаптивний

Сторінка на всю ширину екрану, дуже дрібний текст, потрібно масштабувати.


Горизонтальна смуга прокрутки при натуральному розмірі сторінки, блоки не поміщаються в екран.

Адаптивний

Адаптація дизайну сайту під різні дозволи пристроїв.


Особливості мобільної версії сайту

Оскільки статистика повідомляє про глобальне використання смартфонів і планшетів, розробники і власники сайтів повинні підлаштовуватися під аудиторію. Стандартний формат веб-сайту розрахований на великі екрани. При перегляді його з мобільного пристрою виникає маса незручностей - на екрані відображається лише частина сторінки і потрібно використовувати горизонтальну прокрутку для читання, значки і текст непропорційно виглядають, складно знайти потрібні розділи. Це збиває з пантелику, і відвідувачі уникають таких труднощів.

Мобільна версія сайту створює:

Збільшені елементи навігації і тексту

Великі елементи навігації для легкого сенсорного переходу на розділи.

Зміна вигляду сторінок

Компактне розміщення інформаційних блоків на дисплеї. Читачам не потрібно буде масштабувати сторінку або прокручувати її по горизонталі.

Оптимізація завантаження

Спрощені моделі призводять до оперативного завантаження сайту на мобільних пристроях. Це стане в нагоді для користувачів, які заходять з телефонів зі слабкою продуктивністю або при поганому сигналі інтернету.

В спеціальних версіях під смартфони приховують ряд додаткових блоків, слайдерів, і вибудовують сторінку в одну колонку, щоб зробити зручним сенсорне управління.

Як створити мобільну версію

Побудова буває таких видів:

 1. Адаптивний дизайн. У такому варіанті на сторінці нічого не змінюється, а лише CSS-файл використовує інші правила для адаптації під ширину вікна браузера.
 2. Окремий сайт мобільного формату. Його розміщують на піддомені або в підкаталозі. Основний і мобільний сайти можуть мати один URL або різний, структура зберігається.
 3. Мобільна версія сайту. Інша назва - RESS (Responsive Design + Server Side). Це трудомісткий процес, в результаті якого сайт буде мати адаптовану версію і окремий мобільний варіант.

Робота над створенням - це розробка окремого проекту, який включає в себе ідентичний дизайн, оптимізацію контенту і детальний аналіз юзабіліті. Веб-студія «Art-web» виконує створення мобільної версії для сайту у Львові в усіх напрямках і допоможе забезпечити працездатність ресурсу при будь-яких умовах користувачів. Наша команда візуально змінить структуру і адаптує дизайн під конкретні пристрої, щоб привести до якнайшвидшої цільової дії вашу аудиторію і не втратити покупців і клієнтів.

В розробці орієнтуємося на такі принципи:

 1. збереження стилістики та контенту;
 2. вибір пріоритетних елементів графіки;
 3. усунення прогалин і непотрібних блоків;
 4. обмеження розміру екрана.

Наші фахівці проаналізують ваш веб-ресурс і розроблять адаптивну мобільну версію, в якій будуть:

      
 1. збільшені елементи навігації і тексту;
 2.     
 3. змінена компоновка сторінок;
 4.     
 5. оптимізоване завантаження.

Замовляйте професійну розробку мобільної версії сайту від студії «Art-web», щоб не втрачати клієнтів і активно розвивати свою справу в просторах Інтернету.


Розробка сайтів

Візитка от 3000 грн.
Каталог от 5000 грн.
Магазин от 7000 грн.
Лендінг от 4000 грн.

Дизайн

Логотип от 1500 грн.
Баннер от 200 грн.

Реклама

SEO от 1500 грн.
Контекст от 2000 грн.

ул. Александра Невского д. 30 79007 Украина, г. Львов
Оценка 4.7 из 5

Режим роботи:
ПН. - ПТ. 09:00 - 18:00
СБ. - НД. вихідний
admin@art-web.com.ua
Замовити консультацію
грифон от студии art-web