Cтворення сайтів у Львові
+38 (066) 771-34-24

пн.-пт. з 09.00 до 18.00

e-mail: admin@art-web.com.ua
Створення логотипу Львів - розробка і дизайн фірмового стилю

Створення логотипу у Львові - фірмовий стиль компанії разом з Art-Web

Для успішного ведення бізнесу, незалежно від того, в якій галузі ви працюєте, вкрай необхідно в постійному режимі вести активну інформаційну кампанію. На практиці - це ненав'язливе, але безперервне нагадування про себе і свої товари чи послуги. Ви повинні створити логотип, який потенційний клієнт упізнає серед тисяч інших і тут же згадає про ваш бренд. Розробка логотипу сайту - не менш важливе завдання. Компанія повинна бути упізнаваною у всіх випадках, починаючи з віртуального світу, і закінчуючи готовим виробом у руках покупця, чи, бодай, на вітрині магазину.

Створення логотипу - важлива частина брендинга, яка покликана привернути увагу і не давати забути про діяльність компанії на свідомому і підсвідомому рівні. Навіть у той час, коли покупець не має потреби у продукті вашої фірми, він повинен пам'ятати про вас і виділяти з числа інших завдяки логотипу.

Кожен веб-проект теж розпочинається з розробки емблеми, як символу, в якому зашифровано (але не занадто) як назва компанії, так і напрям її діяльності. Дуже багато брендів завдячують своїй популярності саме вдалому логотипу. Як приклад можна навести емблему Coca Cola, Kentucky Fried Chicken (KFC), Pixar, Google. Їх символи-логотипи існують на протязі десятків років, притягуючи увагу і постійно нагадуючи про продукцію компаній. Прості, але привабливі логотипи стали частиною цивілізаційного оточення і дуже ефективно виконують свої функції - при виборі товару аналогічного характеру, ви в 90% випадків зупинитесь на знайомій емблемі.

Пошук вдалого логотипу - робота довга і складна. Іноді це вдається зробити з першої спроби, але, частіше, успішний графічній символ - це довгий творчий пошук. Як приклад, можна привести всім добре знайомий логотип компанії Apple - малюнок змінювався декілька разів, аж поки в 1998 році став всесвітньо відомим надкушеним яблуком, прикладом оригінального і лаконічного зображення логотипу, яке ні з чим не сплутаєш.

Яким має бути логотип фірми

Останній приклад дуже наочно показує, яким повинен бути логотип фірми. Якщо говорити про всі характеристики графіки цього напряму, то в першу чергу фірмовий символ повинен бути впізнаваний. Одного погляду на логотип повинно бути достатньо, щоб замовник (потенційний споживач) згадав про вашу компанію і переваги її продукції, незалежно від того, матеріальна вона (продукція), чи знаходиться на просторах Інтернету.

Вам необхідно вибрати такий стиль і контури зображення, щоб логотип був:

  1. оригінальним;
  2. універсальним (придатним для нанесення на упаковку, рекламний буклет, сіті лайт, сувеніри і одяг);
  3. виразним (чітко відповідати стилю компанії и характеру її товару);
  4. лаконічним;
  5. унікальним (при спробі копії відомого логотипу, у 99% випадків ви будете працювати на користь оригінального продукту, це доведено численними спробами китайських виробників).

Контури логотипу не повинні страждати при збільшенні чи зменшенні розміру. Масштабованість - одна з найбільш практичних вимог до дизайну емблеми. Це говорить про те, що на ній не повинно бути надміру маленьких деталей и зайвого декору.

Вибір варіанту логотипу і його розробка - справа професіоналів. З Art-Web ви легко знайдете потрібний напрям і зумієте створити по-справжньому оригінальну емблему, яка буде не тільки милувати око, але й працювати, як потужний інструмент маркетингу. Приклади наших робіт по створенню логотипів - на сайті.


Розробка сайтів

Візитка от 3000 грн.
Каталог от 5000 грн.
Магазин от 7000 грн.
Лендінг от 4000 грн.

Дизайн

Логотип от 1500 грн.
Баннер от 200 грн.

Реклама

SEO от 1500 грн.
Контекст от 2000 грн.

ул. Александра Невского д. 30 79007 Украина, г. Львов
Оценка 4.7 из 5

Режим роботи:
ПН. - ПТ. 09:00 - 18:00
СБ. - НД. вихідний
admin@art-web.com.ua
Замовити консультацію
грифон от студии art-web